+38 097 000 00 04

(Viber, Telegram, WhatsApp)

Ексклюзивні iPhone 12 Pro Max

Купити Айфон 12 Pro Max золотий від Vipstatus. На сайті компанії Vipstatus представлені ексклюзивні моделі iPhone 12 Промакс у золоті. Дізнатись ціну можна на сайті
60

Якщо раніше купити золотий Айфон 12 в унікальному корпусі було проблематично, то сьогодні придбати «елітну» модифікацію популярного смартфона можна без особливих проблем. Адже поряд з дорогим годинником, дизайнерським костюмом та представницьким автомобілем телефон є показником високого статусу людини в суспільстві. Тим не менш, гіганти ринку не випускають дорогі, ексклюзивні моделі для сильних світу цього.

Але це не нагода відмовлятися від інновацій. Адже протягом кількох років поспіль, студія VIP Status займається «тюнінгом» корпусів флагманських пристроїв, використовуючи золото найвищої проби, натуральну крокодилячу та зміїну шкіру, рідкісні породи дерева та справжні дорогоцінні камені. Іншими словами, приставка gold означає не колір корпусу пристрою, а матеріали, які використовуються при його модифікуванні.

Розкішний Apple iPhone 12 із золота

Зміни, що вносяться майстрами нашої студії, стосуються «зовнішності» айфона: усередині це все той же девайс, обладнаний високопродуктивним процесором, великим обсягом пам'яті, якісним AMOLED-дисплеєм та камерою, що дозволяє робити знімки професійного рівня. Зовнішнє оформлення передбачає:

  1. Унікальний, ексклюзивний дизайн;
  2. Застосування дорогих матеріалів;
  3. Додатковий захист від пошкоджень під час падіння.

При цьому варто відзначити, що девайси поставляються в красивій, надійній та презентабельній коробці, а також супроводжуються сертифікатами, що підтверджують їхню ексклюзивність.

Чому варто замовити елітний Vip Айфон 12 у нас?

По-перше, займаючись елітним «тюнінгом» телефонів та «розумного годинника» протягом кількох років, студії VIPStatus вдалося заслужити лояльність приватних та великих корпоративних клієнтів, пропонуючи справді ексклюзивні, лімітовані та унікальні пристрої, створені досвідченими ювелірами у повній відповідності до актуальних трендів та тенденціями світу найвищих технологій.

По-друге, ми гарантуємо:

  • Персональне обслуговування;
  • Довічну експлуатаційну гарантію;
  • Доставку до будь-якої країни світу;
  • Можливість оплати будь-яким зручним способом.

По-третє, наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання у будь-якому форматі: листом на email, у месенджерах чи на сторінках соціальних мереж, по телефону «гарячої лінії» магазину, або в одному з українських представництв студії VIPStatus.

Ексклюзивні iPhone 12 Pro Max – most popular questions:
⚡ Чи можна зробити замовлення на індивідуальний дизайн?
Зрозуміло! Ми виготовимо дизайн моделі на основі Ваших уподобань (оформлення, вибір матеріалів, інші дрібні деталі).
⚡ Які матеріали можна використовувати для дизайну iPhone 12?
Для дизайну моделі може використовуватися золото вищої проби, зміїна або крокодиляча шкіра, дорогоцінне каміння та якісні породи дерева.
⚡ Яка гарантія на товар у вашому інтернет-магазині?
Гарантія покриває заміну деталей (при дефекті виробництва) та ремонт терміном на 1 рік.
Замовити зворотній дзвінок

Введіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин. Якщо заявка була відправлена в неробочий час, ми передзвонимо Вам на наступний день.