+38 097 000 00 04

(Viber, Telegram, WhatsApp)

Подарункові сертифікати

Купити подарунковий сертифікат для чоловіків та жінок на будь-яке свято від VipStatus. Подарунковий сертифікат, яким можна сплачувати будь-які товари на нашому сайті. Швидка доставка по всьому світу

Для VIPStatus кожен клієнт – на вагу золота. Тому прагнення догодити заможним покупцям відрізняється не тільки якістю пристроїв, що випускаються, а й у створенні комфортних умов співробітництва. Тому постійні покупці магазину можуть розраховувати на:

  • Акції;
  • Розпродаж.

Програма лояльності розповсюджується на всіх клієнтів нашого магазину. Іншими словами, якщо ви хоч раз купували що-небудь у нас, ви зможете скористатися особливими умовами обслуговування, а також можете претендувати на знижки та бонуси до наступних покупок, що здійснюються у нас.

Крім того, у каталозі VIPStatus є подарункові сертифікати зі знижкою на пристрої або аксесуари ручної роботи, які виготовлені з натуральних матеріалів преміум-класу.

Отримати додаткову інформацію, а також поставити всі питання можна по телефону, на контактний email, у соціальних мережах чи мобільних месенджерах, або безпосередньо в офісі нашої компанії у місті Миколаїв!

Замовити зворотній дзвінок

Введіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин. Якщо заявка була відправлена в неробочий час, ми передзвонимо Вам на наступний день.