+38 097 000 00 04

(Viber, Telegram, WhatsApp)

Елітні номери

Елітні номери мобільних операторів Gold-класу можна замовити у нас. У нашому каталозі представлені красиві блатні номери мобільних телефонів . Купити та дізнатися ціни діамантових ВІП номерів можна на сайті vipstatus.com.ua
Уточнити пошук
60

Людина з високим статусом у суспільстві хоче виділятися з безликого натовпу навіть у найдрібніших деталях. Представницьке авто, дорогий костюм, ексклюзивні аксесуари - все це дозволяє справити правильне враження на того, хто знаходиться поряд з вами. А якщо ви вирішите купити золотий номер з красивою комбінацією цифр, що запам'ятовується, ймовірність того, що потенційний партнер, інвестор або клієнт зателефонує вам у майбутньому, зростає в кілька разів.

При цьому варто відзначити, що гарні ВІП номери не просто виділяють свого власника із загальної маси, а сприяють плідному налагодженню особистих та робочих контактів. І незважаючи на те, що купити золотий номер можуть одиниці, така інвестиція може окупитись у найближчому майбутньому. Крім того, комбінації елітних номерів, що легко запам'ятовуються, на візитних картках викликають повагу і довіру з боку потенційних клієнтів і ділових партнерів.

Елітні номери – стильно, зручно, практично!

Для успішного бізнесмена, елітний номер стане чудовим доповненням до іміджу та спростить обмін контактами з потенційним партнером чи покупцем. Адже комбінація з цифр, що повторюються, відкладається в пам'яті і починає асоціюватися з конкретною людиною, у нашому випадку – з вами.

Для підприємства чи магазину ексклюзивний номер – інструмент, що дозволяє підвищити прибуток. Адже згідно з дослідженнями маркетологів, соціологів і аналітиків великих компаній, кількість телефонних звернень до фірм із номерами, що «запам'ятовуються», після заміни зростає на 25-30%.

Для пересічного громадянина, «блатний» номер стане чудовим подарунком до будь-якого свята, будь то День народження, Новий рік, 14 лютого або будь-який інший привід.

Які номери належать до «золотих»?

"Голд" номер відрізняється від звичайного за рахунок особливого поєднання цифр. Вони можуть бути:

 • Математичними, що запам'ятовуються за допомогою нехитрих арифметичних дій (228-1-227);
 • Послідовними, із зміною однієї, двох чи трьох цифр у будь-якій частині номера (228-00-01, 228-00-02 тощо);
 • Дзеркальними, що читаються з обох сторін однаково (наприклад, 228-0-822 та інші варіації).

Крім того, VIP-номери можуть виглядати як пряма (123-45-67) або зворотна послідовність (543-21-00 або 987-65-43). Також, популярні комбінації з цифрами, що повторюються - 111-11-12, 222-22-23 і т.д.

Як отримати номер класу люкс?

В інтернеті можна знайти безліч пропозицій від «сумнівних» продавців, які не здатні гарантувати працездатність номера. Тому, якщо вам потрібна «блатна» комбінація цифр, краще звернутися до професіоналів.

VIPStatus пропонує до вашої уваги діамантові, платинові, золоті, срібні та інші “блатні” номери мобільних операторів України:

 1. Vodafone (Водафон, до недавнього МТС);
 2. Lifecell (Лайфсел, раніше – Лайф, Life:);
 3. Kyivstar (Київстар).

Ми гарантуємо:

 • Великий вибір ексклюзивних номерів;
 • Повну працездатність сім-карт;
 • Конкурентні ціни;
 • Швидку доставку по Україні;
 • Можливість оплати замовлення при отриманні.

Отримати додаткову інформацію та відповіді на всі запитання можна:

 1. На "Гарячій лінії";
 2. У соціальних мережах (Instagram, Facebook);
 3. У месенджерах (Telegram, Viber, WhatsApp);
 4. У офісі компанії.

Наші менеджери раді кожному та готові відповісти вам у будь-якому зручному форматі!

 
Елітні номери – most popular questions:
⚡ Ексклюзивні номери яких операторів представлені на сайті?
У нас Ви можете придбати унікальні номери мобільних операторів: ✓Lifecell, ✓Vodafone, ✓Kyivstar
⚡ Які види ексклюзивних номерів є на сайті?
У нас представлені платинові, золоті, срібні та інші "круті" номери
⚡ До яких міст здійснюється доставка унікальних SIM-карт?
Ми здійснюємо оперативну доставку по всій Україні
Замовити зворотній дзвінок

Введіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин. Якщо заявка була відправлена в неробочий час, ми передзвонимо Вам на наступний день.