+38 097 000 00 04

(Viber, Telegram, WhatsApp)

Ексклюзивний телефон Samsung

Замовити телефон Samsung від Vipstatus. У нашому каталозі представлені моделі ексклюзивних смартфонів Samsung лімітованої версії преміум класу з доставкою по всьому світу.
6

У вік стрімкого розвитку високих технологій, нарівні з дорогим наручним годинником та представницьким автомобілем, смартфон став не просто функціональним, а іміджем аксесуаром, що відображає високий статус свого власника в суспільстві. При цьому варто відзначити, що десятком років раніше сегмент преміальних мобільних телефонів обмежувався декількома виробниками і трохи менше, ніж 10 моделями, не здатними похвалитися ні потужним "залізом", ні гарною камерою. Сьогодні ж, ви можете купити ексклюзивний телефон Samsung, виготовлений із золота найвищої проби.

Елітні смартфони Samsung із золотом

На відміну від «серійних» моделей, пристрої класу VIP виготовлені з:

 • Натуральна шкіра алігатора;
 • Чорне ебенове дерево;
 • Срібла або 24К золото;
 • Візерунки, вигравірувані вручну.

При цьому варто відзначити, що зміни зачіпають виключно зовнішнє оформлення: всередині залишається все та ж потужна начинка і першокласна камера, що дозволяє робити знімки професійного рівня.

Чому варто замовити телефон лімітовану серію Samsung преміум класу у нас?

По-перше, студія VIPStatus займається «тюнінгом» смартфонів протягом кількох років і за час свого існування встигла заслужити лояльність тисяч клієнтів з усіх куточків світу.

По-друге, маючи команду дизайнерів і кваліфікованих ювелірів, ми можемо втілювати в життя найсміливіші ідеї та рішення, створюючи по-справжньому ексклюзивні та неповторні смартфони екстра-класу.

По-третє, на відміну від найближчих конкурентів, ми гарантуємо:

 • Персональний сервіс;
 • Довічне обслуговування;
 • Сертифікати підтвердження ексклюзивності;
 • Надійне впакування;
 • Доставку до будь-якого міста світу;
 • Чесні ціни;
 • Прийом оплати будь-яким зручним способом.

Отримати додаткову інформацію про матеріали або конфігурацію лімітованих версій пристроїв, а також поставити всі питання, що вас цікавлять, можна по телефону, в пабликах соціальних мереж, в мобільних месенджерах, або в українському офісі ательє VIPStatus!

Ексклюзивний телефон Samsung – most popular questions:
⚡ Від чого залежить вартість телефону?
Ціна телефону залежить від матеріалів, що використовуються для дизайну.
⚡ Для яких моделей доступні ексклюзивні дизайни?
На нашому сайті на даний момент доступні дизайни для: Samsung S20 Plus, Samsung S21, Samsung Galaxy Z Fold.
⚡ Які матеріали використовують для виготовлення Samsung?
Для дизайну девайсу використовується: ✓ дорогоцінні метали, ✓ ручне гравіювання візерунків, ✓ рідка порода дерева, ✓ натуральна шкіра.
Замовити зворотній дзвінок

Введіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин. Якщо заявка була відправлена в неробочий час, ми передзвонимо Вам на наступний день.