+38 097 000 00 04

(Viber, Telegram, WhatsApp)

Компанія VipStatus

VipStatus

Ювелірні твори цінувалися за всіх часів, вони говорили про достаток та авторитет своїх власників. У світі ця роль дісталася функціональним модним гаджетам. Тому ми об'єднали вічне та трендове, пов'язали коштовності та конструктив. Так з'явився VipStatus – перетворення персональних гаджетів на твір з єдиним у своєму роді ювелірним дизайном.

Над створенням кожної моделі VipStatus працюють дизайнери, інженери та ювеліри. Вони покривають благородними металами, інкрустують дорогоцінним камінням, обтягують шкірою та/або раритетними породами дерева – щоб поєднання шляхетних та цінних матеріалів стало єдиним цілим. Шедевром, який дарує естетичну, тактильну та емоційну насолоду своєму власнику.

Ексклюзивний дизайн в лабораторії VipStatus схожий на алхімії. Ми також захоплені красою і таємницями дорогоцінних речовин, тільки замість філософського каменю нам служить наше почуття прекрасного і багаторічний досвід роботи з ювелірними виробами. Кожна модель в нашій колекції має унікальні фізичні та естетичні властивості. Але якщо ви хочете втілити власну фантазію, ми виконаємо персональний дизайн вашого iPhone, iPad або іншого смартфона, планшета, електронного годинника.

Ексклюзивні гаджети VipStatus

Одного дня перед Вами став вибір про купівлю по-справжньому крутого девайса. Сотні реклам в інтернеті та на вулиці співали і невблаганно кричали Вам про високотехнологічні Microsoft, Lenovo або, боронь боже, Meizu. Але ви людина не промах і знаєте, хто справжній лідер у своїй галузі. Бізнесмени мають iPhone, зірки мають iPhone, директори мають Samsung.

Довго не думаючи і не гадаючи, Ви визначилися та купили саме iPhone або Samsung. І, безперечно, вже не раз переконувалися в тому, наскільки Ваш вибір був вірним, наскільки Ваш гаджет крутий і наскільки Ви безмежно задоволені.

Перші місяці Ви дійсно були щасливим володарем такого унікального девайсу, але, час біг, і Ви почали помічати, що такими ж смартфонами володіють і сотні інших задоволених хлопчиків та дівчаток, бізнесменів та гламурних світських левиць. Ви казали собі: «Ні! Ні! Така штуковина тільки в мене! Невже я один із багатьох?!». На кожній зупинці, у кожному кафе, в метро і просто на вулиці, у кожної п'ятої людини в руках такий улюблений Вами iPhone або Samsung. Почуття самодостатності, гордості за свій смартфон поступово почало Вас покидати. Ви просто стали рядовим користувачем не рядового девайсу.

Але! Адже вже було сказано, що Ви людина не промах. І саме для Вас! Усього два слова – VipStatus. Це те, що потрібне саме Вам. Саме це змінить Ваш смартфон до невпізнанності, перетворивши його на справжній витвір мистецтва!

Що саме відбувається? Чому Ви не впізнаєте свій звичний телефон, а побачивши його, не відриваєте очей? Починаючи від перетяжки шкірою і закінчуючи прикрашенням коштовним камінням. Це далеко не звичайний чохол, який також має кожен. Це задоволення, яке можуть дозволити собі одиниці, і Ви в тому числі!

Якщо говорити про шкіру, то доступні такі її варіанти, як шкіра крокодила, пітона та варана. Погодьтеся, гідний варіант мати телефон зі, скажімо, шкірою крокодила. Телефон може бути покритий жовтим золотом, платиною та родієм, а прекрасній половині населення припаде до смаку рожеве золото. Бажаєте, щоб Ваш девайс блищав? Не питання. До Ваших послуг кристали Swarovski або навіть коштовне каміння, діаманти!

Тільки оригінальні матеріали та незмінно висока якість VipStatus! Завдяки широкому спектру вибору матеріалів ми без проблем підберемо ідеальний для вас варіант!

Замовити зворотній дзвінок

Введіть свій номер телефону і ми зв'яжемося з вами протягом 2 годин. Якщо заявка була відправлена в неробочий час, ми передзвонимо Вам на наступний день.